Profesní a osobní koučink

20.04.2018

Co je profesní koučink

Osobnostní rozvoj pro profesní dráhu, využití potenciálu, hledání nových možností a především reálný úspěch v pracovním životě. Pomohu Vám překonat strach ze změny, vybudujete si větší sebevědomí a naučíte se zvládat velké výzvy jednodušeji a profesionálněji, to vše za pomoci koučovacích technik.

Na co se můžeme spolu zaměřit:

Kariérní a business koučink: hledání ideálního povolání, profesní růst, zlepšování pracovního výkonu, růst prodejů, leadership, time management, rovnováha mezi pracovním a osobním životem apod.

Osobní koučink: zlepšování komunikace a mezilidských vztahů, osobní rozvoj, smysl života, životní hodnoty, hledání (a nalézání) spokojenosti, sebevědomí, změna návyků, zvládaní emocí  apod.

Každý klient je jedinečný. Existuje tedy nesčitatelné množství druhů témat, které můžete do koučování přinést. Každému se věnuji individuálně na základě jeho zkušeností a myšlenek. Jelikož se pomocí obecně známých rad těžko žije skutečný život, budeme spolu hledat možnosti, které jsou pro ten Váš nejvhodnější a dosažitelné.